OXYGENATING TRIO

OXYGENATING TRIO

 

Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. Zaawansowane połączenie składników aktywnych w Oxygenating Trio pobudza regenerację zdegradowanych włókien elastynowych i kolagenowych oraz zwiększa poziom glikozaminoglikanów w skórze, a kwasy chemiczne zawarte w formule preparatu przyspieszają proces keratynizacji naskórka i odbudowę tkanek. Zabieg może być wykonywany przy fototypach 1-4 wg skali Fitzpatricka oraz u kobiet w ciąży i karmiących piersią( po konsultacji z lekarzem). Oparty jest na trójfazowym działaniu, w którym każda faza działa na innym poziomie skóry, aby osiągnąć jak najbardziej optymalne efekty zabiegu.

 

KROK 1

Aktywacja- ma na celu pobudzenie mikrokrążenia w skórze, przygotowanie do zoptymalizowanej penetracji składników aktywnych w kolejnych etapach zabiegu.

 

KROK 2

Detoksykacja komórek skóry- ma na celu odwrócenie skutków działania wolnych rodników

 

KROK 3

Dotlenienie i odżywienie komórek skóry- ma na celu regenerację warstwy hydrolipidowej, dostarczenie składników o działaniu silnie odbudowującym i dotleniającym.