LIGHT SHEER DESIRE- DEPILACJA LASEROWA

LASER DIODOWY LIGHT SHEER DESIRE FIRMY LUMENIS

LIGHT SHEER DESIRE jest obecnie NAJMOCNIEJSZYM, NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM I NAJSZYBSZYM urządzeniem depilacyjnym dostępnym na rynku światowym!!! Usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry. Daje oczekiwany efekt przy niewielkiej liczbie zabiegów (4-7 zabiegów).

Specjalizujemy się w TRWAŁYM usuwaniu niepożądanego owłosienia.
System Light Sheer uchodzi za światowego lidera w fotoepilacji i charakteryzuje się NAJWYŻSZĄ SKUTECZNOŚCIĄ. Dostępne na polskim rynku systemy depilacji(laser rubinowy, aleksandrytowy, Yagowy),  dają nieporównywalnie mniejszą skuteczność. W 3 miesiące po wykonaniu naświetlań laserem diodowym stwierdza się zmniejszony odrost włosów 0 98%!!!

WIELKA ZALETA - 2 GŁOWICE!
- głowica Light Sheer ET- o wymiarach 9x9mm z systemem chłodzącym ChillTip, która służy do skutecznej i precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała, jak również miejsc trudno dostępnych. Dzięki schłodzeniu epilowanej okolicy do 4 stopni Celsjusza zabieg staje się znacznie bardziej komfortowy a skóra podczas zabiegu jest chroniona.
- głowica Light Sheer HS- łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową 22x35mm i podciśnienie Vacum. Pozwala to na szybką, bezbolesną i trwałą depilację prowadzoną na dużych powierzchniach ciała. Dzięki połączeniu dużej powierzchni i podciśnienia umożliwia to głębszą penetrację oraz absorbcję energii,  a przy tym pozwala na bezpieczną depilację osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek. Skraca czas zabiegu np.depilacja całych nóg nową głowicą zajmuje zaledwie 40-60min.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:
- ciąża i okres karmienia piersią
- infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe(np.opryszczka)
- choroby nowotworowe- do 5 lat od wyleczenia
- choroby skóry takie jak: bielactwo, łuszczyca, rybia łuska
- terapia hormonalna, silne antydepresanty( leki światłouczulające)
- skóra opalona naturalnie, w solarium bądź w wyniku stosowania preparatów brązujących lub -
samoopalających
- stosowanie leków i ziół światłouczulających, -antybiotyków
- Retinoidy
- wyrywanie włosów za pomocą pensety, wosku,czy depilatora(zaprzestać 4-8 tyg.przed zabiegiem)
- peeling chemiczny w miejscu zabiegu
- padaczka
- rozrusznik serca
- w przypadku zabiegu depilacji laserowej pach, nie wolno stosować preparatów typu Etiaxil, Antidral


PRZED ZABIEGIEM:
- skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha, podrażniona. Jeśli tego wymaga, stosuj preparaty nawilżające (Dermosan, Nanobase, Alantan Plus) tydzień wcześniej, szczególnie przy depilacji laserowej nóg.
- bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji.
- przed każdym zabiegiem włosów nie można wyrywać( pęseta, wosk, depilatory mechaniczne)przez okres 4-8 tyg. Można natomiast je golić, przycinać lub depilować kremem, choć ten ostatni sposób należy zakończyć tydzień wcześniej.
- stosowanie kremów lub maści z vit.A, retinoidami (np.Isotrexin, Differin, Zorac, Retin A i inne), Vit.C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tyg. przerwy przed zabiegiem.
- preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) należy odstawić tydzień wcześniej.
- terapia doustna retinoidami (np.Roaccutane) wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.
- leki światłouczulające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec!, nagietek, herbata Figura 1,2) wymagają odstawienia na 1 tydzień przed zabiegiem.-
- aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. W szczególności zabieg jest możliwy 1 miesiąc po infekcji typu opryszczki wargowej lub płuciowej.
- aktywna opalenizna jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Minimalna przerwa po insolacji naturalnej lub solarium to 4-6 tyg.

PO ZABIEGU:
Skóra każdego klienta indywidualnie reaguje na zabieg depilacji laserowej. Miejscowe zaczerwienienie lub podrażnienie okołomieszkowe to naturalna reakcja skóry. Niezwykle rzadko występują przebarwienia lub odbarwienia ustępujace już po kilku dniach. Gdy występuje wyjątkowa nadwrażliwość objawy te mogą sie utrzymać do kilku tygodni czy miesięcy.

- opalanie jest bezwzględnie przeciwwskazane do 2 tyg. po zabiegu. W tym okresie należy stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
- nie wyrywać włosów woskiem ani pęsetą między zabiegami.
- nie korzystać z basenów i saun przez 3-5 dni po zabiegu ze względu na ryzyko podrażnienia skóry.
- kolejne zabiegi należy wykonywać w odstępach 5-10 tygodniowych. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) należy skórę traktować delikatnie (myć żelem bezmydłowym lub tonikiem albo mleczkiem bezalkoholowym, ew.czystą wodą, nie stosować dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu-jeśli depilacja dot.pach. Stosować zasypkę lub krem Alantan Plus albo Bepanthen czy Termcool. Prepataty złuszczające wprowadzić po 2 tyg. od zabiegu.
- nie wolno stosować leków uczulających na słońce, dziurawca, nagietka, kremów z Vit.A,C ani z kwasami w trakcie trwania całej kuracji.


UWAGA!!! włosów jasnych, siwych, rudych NIE DA SIĘ USUNĄĆ


CENNIK:
- górna warga- 99zł
- broda- 150-200zł
- baki- 150zł
- policzki- 150zł
- twarz- 400zł
- szyja- 150-200zł
- kark- 200zł
- pachy- 250zł
- plecy- 400-600zł
- klatka piersiowa- 300-400zł
- brodawki sutkowe- 150zł
- brzuch- 300zł
- linia brzucha- 150zł
- bikini podstawowe- 200zł
- bikini głębokie-linia brzucha w cenie- 300zł
- bikini brazylijskie(bikini, wargi sromowe, szpara pośladkowa)- 500zł
- pośladki- 200-300zł
- uda- 450zł
- łydki- 350zł
-kolana- 100zł
- nogi całe- 750zł
- palce u stóp- 50-100zł
- ramiona- 250zł
- przedramiona- 250zł
- ręce całe- 400zł
- dłonie-100-150zł


PRZY WYKUPIENIU PAKIETU 4 ZABIEGÓW Z GÓRY- 4-TY ZABIEG TANIEJ O 80% !!!

OD 5-TEGO ZABIEGU W TEJ SAMEJ OKOLICY -50% ceny