kosmetyka twarzy

PH FORMULA RESURFACING

250 zł

PH FORMULA RESURFACING to przełom w dziedzinie walki z najczęstrzymi problemami skóry. Jedyny system, w którym skumulowano moc wielu kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych oraz substancji przeciwzapalnych dzięki czemu zmaksymalizowano ich wpływ na skórę, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów niemożliwych przy zastosowaniu pojedyńczych kwasów.
Unikalny zabieg resurfacingu skóry pHformula wycelowany jest w szereg chorób skóry takich jak:
- przedwczesne starzenie- A.G.E.
- trądzik- A.C.N.E.
- przebarwienia- M.E.L.A.
- chroniczne zaczerwienienie, trądzik różowaty- C.R.

Chemiczne oddziaływanie na skórę przy zastosowaniu resurfacingu jest zupełnie inne niż w przypadku konwencjonalnych peelingów. Peelingi powodują gółwnie złuszczanie skóry, podczas kiedy procedura resurfacingu zmusza komórki do regeneracji(wpływa na jej przyspieszenie) przy jednoczesnej o wiele mniejszej traumie i podrażnieniu skóry. Efekt ten jest osiągnięty dzięki niepowtarzalnemu bio-przyswajalnemu kompleksowi transportującemu (PH-DVC), który gwarantuje zmaksymalizowane kontrolowane dostarczanie substancji czynnch bez żadnych negatywnych skutków ubocznych często występujących przy konwencjonalnych peelingach.

Możliwe reakcje skóry:
- to normalne jeśli skóra po zabiegu resurfacingu będzie napięta i wysuszona
- możesz nie zaobserwować łuszczenia
- po kilku dniach skóra może się luszczyć w różnych obszarach
- po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, które powinno ustać do 12 godzin w zależności od wrażliwości twojej skóry.

zwiń opis

PH FORMULA RESURFACING- A.G.E, /A.C.N.E./M.E.L.A./C.R./V.I.T.A.C.

250 zł

x

zwiń opis

PCA SKIN- Oxygenating Trio

200 zł

Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. Zaawansowane połączenie składników aktywnych w Oxygenating Trio pobudza regenerację zdegradowanych włókien elastynowych i kolagenowych oraz zwiększa poziom glikozaminoglikanów w skórze, a kwasy chemiczne zawarte w formule preparatu przyspieszają proces keratynizacji naskórka i odbudowę tkanek. Zabieg może być wykonywany przy fototypach 1-4 wg skali Fitzpatricka oraz u kobiet w ciąży i karmiących piersią( po konsultacji z lekarzem). Oparty jest na trójfazowym działaniu, w którym każda faza działa na innym poziomie skóry, aby osiągnąć jak najbardziej optymalne efekty zabiegu.

 

KROK 1

Aktywacja- ma na celu pobudzenie mikrokrążenia w skórze, przygotowanie do zoptymalizowanej penetracji składników aktywnych w kolejnych etapach zabiegu.

 

KROK 2

Detoksykacja komórek skóry- ma na celu odwrócenie skutków działania wolnych rodników

 

KROK 3

Dotlenienie i odżywienie komórek skóry- ma na celu regenerację warstwy hydrolipidowej, dostarczenie składników o działaniu silnie odbudowującym i dotleniającym.

zwiń opis

PCA SKIN- Oxygenating Trio + 2 maski terapeutyczne

250 zł

.

zwiń opis

PCA SKIN- maska terapeutyczna\\Hydrate\\Revitalize\\Clarify\\Retexturize

99 zł

MASKA HYDRATE:
maska stworzona w celu uspokojenia, nawilżenia każdego rodzaju skóry z zaburzoną barierą hydrolipidową. Mleko owsiane, doskonały humektant, wykazuje również działanie silnie antyoksydacyjne oraz przywraca równowagę skórze suchej i wrażliwej. Unikalny skład maski tworzą składniki roślinne bogate w witaminy, pantenol, co gwarantuje poprawę ogólnej kondycji skóry.


MASKA REVITALIZE:
maska stanowi intensywną kurację w oparciu o najlepsze składniki aktywne. Czysty wyciąg z papai oraz dodatkowo wyciągi z owoców cytryny, pomarańczy i jabłka rozświetlają skórę matową, ziemistą i efektywnie redukują hiperkeratynizację naskórka , nadając skórze zdrowy wygląd. Zielona herbata, wit.E oraz miód odwracają skutki powstałe w wyniku działania wolnych rodników tlenowych , powodują dotlenienie skóry, jej nawilżenie pozostawiając skórę miękką i nawodnioną. Maska dla każdego rodzaju skóry wymagającej rewitalizacji.

MASKA CLARIFY:
formuła maski stworzona z myślą o pacjentach ze skórą trądzikową. Wykazuje jednocześnie działanie antybakteryjne jak i przeciwzapalne, szybko i efektywnie oczyszcza skórę, zapobiega powstawaniu rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Maska zabiegowa zawiera bogate składowo wyciągi roślinne o działaniu keratolitycznym , co odpowiada na wszystkie potrzeby skóry trądzikowej.

MASKA RETEXTURIZE:
maska zabiegowa o działaniu silnie odżywczym stworzona w celu nadania sprężystości skórze zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB , ze zmianami trądzikowymi czy nadmiernie rogowaciejącej. Maska łączy kratolityczne działanie enzymów dyniowych oraz kwasu salicylowego ze składnikami o działaniu wysoce antybakteryjnym i antyoksydacyjnym w celu odnowy skóry, wyrównania jej tekstury i koloru.

zwiń opis

PCA SKIN- SENSI PEEL

300 zł

SENSI PEEL:
Delikatna formuła peelingu skomponowana w celu terapii skór wrażliwych i ekstremalnie wrażliwych. Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB oraz skóry z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, zapobiega migracji bakterii ale również stanowi terapię skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym.

Skład:
TCA 6%, kwas mlekowy 12%, kwas azelainowy, arbutyna, kwas kojowy.

zwiń opis

PCA SKIN ESTETIQUE PEEL

300 zł

Zabieg terapeutyczny, który może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami serii PCA SKIN w celu wygładzenia, ujędrnienia, rozświetlenia wszystkich rodzajów skór, również skóry z trądzikiem różowatym i pospolitym. Zaawansowana formuła z kwasem mlekowym oraz wit.A , polifenolami, antyoksydantami, witaminami, humektanami oraz składnikami rozjaśniającymi, poprawiającymi teksturę skóry oraz korygującymi wszystkie typy przebarwień.

Składniki:
kwas mlekowy 20%, retinol 10%, arbutyna, kwas kojowy, kwas L-askorbinowy, wyciąg ze szczwiu, arbutyna, wyciąg z zielonej herbaty, beta-karoten, glutation.

zwiń opis

PCA SKIN- SENSI PEEL+ ESTETIQUE PEEL

350 zł

.

zwiń opis

PCA SKIN- SENSI PEEL+OXYGENATING TRIO+ ESTETIQUE PEEL

450 zł

.

zwiń opis

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa- twarz

od 200 zł

KONCEPCJA NATURALNEJ INDUKCJI KOLAGENU

Derma roller GENOSYS/DTS to przyrząd wyposażony w ruchomy wałek z licznymi, cieniutkimi igiełkami. Derma roller bazuje na opatentowanej technologii DTS – Diskneedle Therapy System) i oferuje innowacyjny system przezskórnego transportu składników aktywnych, które penetrują głęboko do warstw skóry i naturalnie ją regenerują.

Poprzez celowo wywołany miejscowy stan zapalny w skórze uruchamiają się naturalne mechanizmy naprawcze, stymulujące proces produkcji kolagenu, a także naturalnych czynników wzrostu, kluczowych w terapii przeciwstarzeniowej.

System terapii igłowej powoduje, że substancje aktywne mogą docierać efektywnie do głębokich warstw skóry, działając bez porównania skuteczniej niż zwykłe kremy.

Mikronakłuwanie powoduje minimalne uszkodzenie skóry bez usuwania warstwy zdrowego naskórka i stanowi bezpieczną alternatywę, nie tylko liftingu operacyjnego, ale jak dowodzą liczne badania kliniczne, jest także bardziej efektywne niż zabiegi laserem czy peelingi chemiczne.

Roller generuje ponad 500 000 kanalików w ciągu 5 – 10 minut, głęboko w naskórku, który stanowi główną przeszkodę w przenikaniu składników aktywnych.

Miliony mikroskopijnych kanalików aktywują proces gojenia się powstałych mikrouszkodzeń i przyspieszoną indukcję naturalnego kolagenu w warstwie podstawnej naskórka i skórze właściwej.

Za efekt kliniczny zabiegu odpowiada nie tylko mechaniczne uszkodzenie skóry, będące rezultatem licznych mikronakłuć, ale przede wszystkim substancja wstrzykiwana.

 

 

Wskazania:

 

 • rewitalizacja i terapia przeciwstarzeniowa

 • redukcja zmarszczek

 • rozjaśnianie i usuwanie przebarwień

 • odmładzanie okolic oczu

 • odmładzanie okolic szyi, dekoltu, dłoni

 • zwiększenie jędrności skóry

 • zmniejszenie celullitu

 • terapia przeciw rozstępom

 • terapia przeciw wypadaniu włosów i łysieniu

 • usuwanie blizn

 

Działanie:

 • Zwiększa napięcie skóry twarzy, szyi i innych okolic ciała jak brzuch, pośladki, uda, ramiona – wizualnie zauważalna poprawa stanu skóry w kilka dni po pierwszym zabiegu

 • Usuwa drobne linie i redukuje głębokie zmarszczki i bruzdy na twarzy i szyi

 • Normalizuje koloryt – naczynka są mniej widoczne

 • Nie są znane żadne efekty uboczne zabiegów, krótki czas gojenia

 • Powoduje zmniejszenie wypadania włosów i pobudzenie wzrostu włosów w przypadku Alopecii

 • Brak ciągłego podrażnienia skóry

 • Brak objawów infekcji, obrzęków, zasinień, przebarwień czy innych komplikacji

 • Ekstremalnie wysoka absorpcja składników kosmetycznych

 • Można używać do każdego typu cery

 • Następuje pogrubienie skóry bez jej uszkodzenia czy łuszczenia

 • Niskie koszty stosowania w stosunku do innych technik odmładzania


 

 

zwiń opis

Mezoterapia mikroigłowa- twarz,szyja,dekolt

350 zł

KONCEPCJA NATURALNEJ INDUKCJI KOLAGENU

Derma roller GENOSYS/DTS to przyrząd wyposażony w ruchomy wałek z licznymi, cieniutkimi igiełkami. Derma roller bazuje na opatentowanej technologii DTS – Diskneedle Therapy System) i oferuje innowacyjny system przezskórnego transportu składników aktywnych, które penetrują głęboko do warstw skóry i naturalnie ją regenerują.

Poprzez celowo wywołany miejscowy stan zapalny w skórze uruchamiają się naturalne mechanizmy naprawcze, stymulujące proces produkcji kolagenu, a także naturalnych czynników wzrostu, kluczowych w terapii przeciwstarzeniowej.

System terapii igłowej powoduje, że substancje aktywne mogą docierać efektywnie do głębokich warstw skóry, działając bez porównania skuteczniej niż zwykłe kremy.

Mikronakłuwanie powoduje minimalne uszkodzenie skóry bez usuwania warstwy zdrowego naskórka i stanowi bezpieczną alternatywę, nie tylko liftingu operacyjnego, ale jak dowodzą liczne badania kliniczne, jest także bardziej efektywne niż zabiegi laserem czy peelingi chemiczne.

Roller generuje ponad 500 000 kanalików w ciągu 5 – 10 minut, głęboko w naskórku, który stanowi główną przeszkodę w przenikaniu składników aktywnych.

Miliony mikroskopijnych kanalików aktywują proces gojenia się powstałych mikrouszkodzeń i przyspieszoną indukcję naturalnego kolagenu w warstwie podstawnej naskórka i skórze właściwej.

Za efekt kliniczny zabiegu odpowiada nie tylko mechaniczne uszkodzenie skóry, będące rezultatem licznych mikronakłuć, ale przede wszystkim substancja wstrzykiwana.

 

 

Wskazania:

 

 • rewitalizacja i terapia przeciwstarzeniowa

 • redukcja zmarszczek

 • rozjaśnianie i usuwanie przebarwień

 • odmładzanie okolic oczu

 • odmładzanie okolic szyi, dekoltu, dłoni

 • zwiększenie jędrności skóry

 • zmniejszenie celullitu

 • terapia przeciw rozstępom

 • terapia przeciw wypadaniu włosów i łysieniu

 • usuwanie blizn

 

Działanie:

 • Zwiększa napięcie skóry twarzy, szyi i innych okolic ciała jak brzuch, pośladki, uda, ramiona – wizualnie zauważalna poprawa stanu skóry w kilka dni po pierwszym zabiegu

 • Usuwa drobne linie i redukuje głębokie zmarszczki i bruzdy na twarzy i szyi

 • Normalizuje koloryt – naczynka są mniej widoczne

 • Nie są znane żadne efekty uboczne zabiegów, krótki czas gojenia

 • Powoduje zmniejszenie wypadania włosów i pobudzenie wzrostu włosów w przypadku Alopecii

 • Brak ciągłego podrażnienia skóry

 • Brak objawów infekcji, obrzęków, zasinień, przebarwień czy innych komplikacji

 • Ekstremalnie wysoka absorpcja składników kosmetycznych

 • Można używać do każdego typu cery

 • Następuje pogrubienie skóry bez jej uszkodzenia czy łuszczenia

 • Niskie koszty stosowania w stosunku do innych technik odmładzania


 

 

zwiń opis

Mezoterapia mikroigłowa- oczy

150 zł

KONCEPCJA NATURALNEJ INDUKCJI KOLAGENU

Derma roller GENOSYS/DTS to przyrząd wyposażony w ruchomy wałek z licznymi, cieniutkimi igiełkami. Derma roller bazuje na opatentowanej technologii DTS – Diskneedle Therapy System) i oferuje innowacyjny system przezskórnego transportu składników aktywnych, które penetrują głęboko do warstw skóry i naturalnie ją regenerują.

Poprzez celowo wywołany miejscowy stan zapalny w skórze uruchamiają się naturalne mechanizmy naprawcze, stymulujące proces produkcji kolagenu, a także naturalnych czynników wzrostu, kluczowych w terapii przeciwstarzeniowej.

System terapii igłowej powoduje, że substancje aktywne mogą docierać efektywnie do głębokich warstw skóry, działając bez porównania skuteczniej niż zwykłe kremy.

Mikronakłuwanie powoduje minimalne uszkodzenie skóry bez usuwania warstwy zdrowego naskórka i stanowi bezpieczną alternatywę, nie tylko liftingu operacyjnego, ale jak dowodzą liczne badania kliniczne, jest także bardziej efektywne niż zabiegi laserem czy peelingi chemiczne.

Roller generuje ponad 500 000 kanalików w ciągu 5 – 10 minut, głęboko w naskórku, który stanowi główną przeszkodę w przenikaniu składników aktywnych.

Miliony mikroskopijnych kanalików aktywują proces gojenia się powstałych mikrouszkodzeń i przyspieszoną indukcję naturalnego kolagenu w warstwie podstawnej naskórka i skórze właściwej.

Za efekt kliniczny zabiegu odpowiada nie tylko mechaniczne uszkodzenie skóry, będące rezultatem licznych mikronakłuć, ale przede wszystkim substancja wstrzykiwana.

 

 

Wskazania:

 

 • rewitalizacja i terapia przeciwstarzeniowa

 • redukcja zmarszczek

 • rozjaśnianie i usuwanie przebarwień

 • odmładzanie okolic oczu

 • odmładzanie okolic szyi, dekoltu, dłoni

 • zwiększenie jędrności skóry

 • zmniejszenie celullitu

 • terapia przeciw rozstępom

 • terapia przeciw wypadaniu włosów i łysieniu

 • usuwanie blizn

 

Działanie:

 • Zwiększa napięcie skóry twarzy, szyi i innych okolic ciała jak brzuch, pośladki, uda, ramiona – wizualnie zauważalna poprawa stanu skóry w kilka dni po pierwszym zabiegu

 • Usuwa drobne linie i redukuje głębokie zmarszczki i bruzdy na twarzy i szyi

 • Normalizuje koloryt – naczynka są mniej widoczne

 • Nie są znane żadne efekty uboczne zabiegów, krótki czas gojenia

 • Powoduje zmniejszenie wypadania włosów i pobudzenie wzrostu włosów w przypadku Alopecii

 • Brak ciągłego podrażnienia skóry

 • Brak objawów infekcji, obrzęków, zasinień, przebarwień czy innych komplikacji

 • Ekstremalnie wysoka absorpcja składników kosmetycznych

 • Można używać do każdego typu cery

 • Następuje pogrubienie skóry bez jej uszkodzenia czy łuszczenia

 • Niskie koszty stosowania w stosunku do innych technik odmładzania

zwiń opis

Mezoterapia mikroigłowa- ciało

350 zł

KONCEPCJA NATURALNEJ INDUKCJI KOLAGENU

Derma roller GENOSYS/DTS to przyrząd wyposażony w ruchomy wałek z licznymi, cieniutkimi igiełkami. Derma roller bazuje na opatentowanej technologii DTS – Diskneedle Therapy System) i oferuje innowacyjny system przezskórnego transportu składników aktywnych, które penetrują głęboko do warstw skóry i naturalnie ją regenerują.

Poprzez celowo wywołany miejscowy stan zapalny w skórze uruchamiają się naturalne mechanizmy naprawcze, stymulujące proces produkcji kolagenu, a także naturalnych czynników wzrostu, kluczowych w terapii przeciwstarzeniowej.

System terapii igłowej powoduje, że substancje aktywne mogą docierać efektywnie do głębokich warstw skóry, działając bez porównania skuteczniej niż zwykłe kremy.

Mikronakłuwanie powoduje minimalne uszkodzenie skóry bez usuwania warstwy zdrowego naskórka i stanowi bezpieczną alternatywę, nie tylko liftingu operacyjnego, ale jak dowodzą liczne badania kliniczne, jest także bardziej efektywne niż zabiegi laserem czy peelingi chemiczne.

Roller generuje ponad 500 000 kanalików w ciągu 5 – 10 minut, głęboko w naskórku, który stanowi główną przeszkodę w przenikaniu składników aktywnych.

Miliony mikroskopijnych kanalików aktywują proces gojenia się powstałych mikrouszkodzeń i przyspieszoną indukcję naturalnego kolagenu w warstwie podstawnej naskórka i skórze właściwej.

Za efekt kliniczny zabiegu odpowiada nie tylko mechaniczne uszkodzenie skóry, będące rezultatem licznych mikronakłuć, ale przede wszystkim substancja wstrzykiwana.

 

 

Wskazania:

 

 • rewitalizacja i terapia przeciwstarzeniowa

 • redukcja zmarszczek

 • rozjaśnianie i usuwanie przebarwień

 • odmładzanie okolic oczu

 • odmładzanie okolic szyi, dekoltu, dłoni

 • zwiększenie jędrności skóry

 • zmniejszenie celullitu

 • terapia przeciw rozstępom

 • terapia przeciw wypadaniu włosów i łysieniu

 • usuwanie blizn

 

Działanie:

 • Zwiększa napięcie skóry twarzy, szyi i innych okolic ciała jak brzuch, pośladki, uda, ramiona – wizualnie zauważalna poprawa stanu skóry w kilka dni po pierwszym zabiegu

 • Usuwa drobne linie i redukuje głębokie zmarszczki i bruzdy na twarzy i szyi

 • Normalizuje koloryt – naczynka są mniej widoczne

 • Nie są znane żadne efekty uboczne zabiegów, krótki czas gojenia

 • Powoduje zmniejszenie wypadania włosów i pobudzenie wzrostu włosów w przypadku Alopecii

 • Brak ciągłego podrażnienia skóry

 • Brak objawów infekcji, obrzęków, zasinień, przebarwień czy innych komplikacji

 • Ekstremalnie wysoka absorpcja składników kosmetycznych

 • Można używać do każdego typu cery

 • Następuje pogrubienie skóry bez jej uszkodzenia czy łuszczenia

 • Niskie koszty stosowania w stosunku do innych technik odmładzania

zwiń opis

Koszt rollera- twarz

190 zł

x

zwiń opis

Koszt rollera- oczy

130 zł

x

zwiń opis

Koszt rollera- ciało

250 zł

x

zwiń opis

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

ENERGY C Mesoestetic

260 zł

Intensywna, profesjonalna kuracja rozświetlająca do twarzy i szyi zawierająca preparaty o synergicznym działaniu rewitalizującym i antyoksydacyjnym. Promieniowanie słoneczne, palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta i stres powodują, że skóra traci swój blask i koloryt. Z upływem czasu dochodzi do utraty elastyczności, zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Energy C to linia preparatów z witaminą C stworzona w odpowiedzi na pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Podwójne działanie przeciwrodnikowe:
Energy C skutecznie neutralizuje wolne rodniki i stymuluje naturalną regenerację skóry.

Ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB:
dzięki właściwością przeciwzapalnym Energy C redukuje szkodliwy wpływ promieniowania UVA/UVB, zapobiega fotouszkodzeniom i zmniejsza rumień posłoneczny.

Działanie rozjaśniające:
Energy C rozjaśnia i rozświetla koloryt skóry, chroni przed powstawaniem przebarwień.

Działanie przeciwzmarszczkowe, redukcja oznak fotostarzenia:
Energy C stymuluje produkcję kolagenu, poprawia poziom nawilżenia skóry, wykazuje kompleksowe działanie rewitalizujące.

zwiń opis

Retix C

250 zł

x

zwiń opis

Płat kolagenowy

200/250 zł

Zabieg dla skóry mieszanej i tłustej

180 zł

Zabieg dla skóry delikatnej i wrażliwej

180 zł

Zabieg dla skóry naczyniowej

180 zł

Zabieg dla skóry suchej, łuszczącej się

180 zł

Masque empreinte yeux - Maseczka print do skóry wokół oczu

70 zł

OCZYSZCZANIE

Oczyszczanie twarzy

140 - 180 zł

Oczyszczanie pleców

140-160 zł

Oczyszczanie dekoltu

140 zł

Peeling kawitacyjny / ampułka(dobrana indywidualnie) / ultradźwięki / maska algowa

100/150 zł

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja- twarz

100 zł

to w pełni bezpieczny, bezbolesny, nie wymagający rekonwalescencji rodzaj peelingu mechanicznego. Zabieg polega na mechanicznym usuwaniu warstwy rogowej naskórka aż do pożądanego poziomu. Precyzyjna regulacja poziomu podciśnienia pozwala na wykonanie zabiegu nawet na wrażliwej, płytko unaczynionej skórze, a wykonanie peelingu bez pomocy środków chemicznych czyni zabieg hypoalergicznym. Stanowi alternatywę dla peelingów chemicznych i zabiegów medycyny estetycznej, może być wykonywana u osób z przeciwwskazaniami do zabiegów z wykorzystaniem prądów i ultradźwięków.

Wskazania:
– wiotkość skóry
– łojotok
– blizny zanikowe i przerosłe
– rozszerzone pory
– rozstępy
– przebarwienia
– rogowacenie okołomieszkowe
– uszkodzenia posłoneczne skóry
– szorstki, zrogowaciały nabłonek
– odmłodzenie skóry
– przygotowanie skóry do zabiegów laserowych,mezoterapii, chirurgii plastycznej

Przeciwwskazania:
– zakażenia wirusowe, grzybicze,i bakteryjne skóry
– ropny trądzik
 – trądzik różowaty
– przerwana ciągłość skóry
– nowotwory naskórka
– znamiona, naczyniaki
– skłonność do tworzenia się bliznowców
– terapia przeciwtrądzikowa retinoidami (6 m-cy przerwy po zakończeniu kuracji)

Przygotowanie skóry do zabiegu:
– 5 dni przed planowanym zabiegiem nie należy samodzielnie wykonywać peelingów, depilacji chemicznej, woskiem i innych zabiegów w których istnieje możliwość podrażnienia skóry
– 7 dni przed planowanym zabiegiem nie należy opalać skóry
– mikrodermabrazja polecana jest jako doskonałe przygotowanie do zabiegów chirurgii plastycznej, dlatego najlepiej wykonać serię przed planowanym zabiegiem – 1 miesiąc po zabiegu mikropigmentacji( makijaż permanentny) ust, brwi nie należy wykonywać zabiegu mikrodermabrazji

Pielęgnacja skóry po zabiegu:
-30 dni po zabiegu nie należy opalać skóry
– należy chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych, używać kremów z filtrami
– przez 72h unikać kąpieli w chlorowanej wodzie i sauny
– zaleca się większe spożycie wody mineralnej co podnosi poziom uelastycznienia skóry

zwiń opis

Mikrodermabrazja- twarz+szyja

130 zł

to w pełni bezpieczny, bezbolesny, nie wymagający rekonwalescencji rodzaj peelingu mechanicznego. Zabieg polega na mechanicznym usuwaniu warstwy rogowej naskórka aż do pożądanego poziomu. Precyzyjna regulacja poziomu podciśnienia pozwala na wykonanie zabiegu nawet na wrażliwej, płytko unaczynionej skórze, a wykonanie peelingu bez pomocy środków chemicznych czyni zabieg hypoalergicznym. Stanowi alternatywę dla peelingów chemicznych i zabiegów medycyny estetycznej, może być wykonywana u osób z przeciwwskazaniami do zabiegów z wykorzystaniem prądów i ultradźwięków.

Wskazania:
– wiotkość skóry
– łojotok
– blizny zanikowe i przerosłe
– rozszerzone pory
– rozstępy
– przebarwienia
– rogowacenie okołomieszkowe
– uszkodzenia posłoneczne skóry
– szorstki, zrogowaciały nabłonek
– odmłodzenie skóry
– przygotowanie skóry do zabiegów laserowych,mezoterapii, chirurgii plastycznej

Przeciwwskazania:
– zakażenia wirusowe, grzybicze,i bakteryjne skóry
– ropny trądzik
– trądzik różowaty
– przerwana ciągłość skóry
– nowotwory naskórka
– znamiona, naczyniaki
– skłonność do tworzenia się bliznowców
– terapia przeciwtrądzikowa retinoidami (6 m-cy przerwy po zakończeniu kuracji)

Przygotowanie skóry do zabiegu:
– 5 dni przed planowanym zabiegiem nie należy samodzielnie wykonywać peelingów, depilacji chemicznej, woskiem i innych zabiegów w których istnieje możliwość podrażnienia skóry
– 7 dni przed planowanym zabiegiem nie należy opalać skóry
– mikrodermabrazja polecana jest jako doskonałe przygotowanie do zabiegów chirurgii plastycznej, dlatego najlepiej wykonać serię przed planowanym zabiegiem
– 1 miesiąc po zabiegu mikropigmentacji( makijaż permanentny) ust, brwi nie należy wykonywać zabiegu mikrodermabrazji

Pielęgnacja skóry po zabiegu:
-30 dni po zabiegu nie należy opalać skóry
– należy chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych, używać kremów z filtrami
– przez 72h unikać kąpieli w chlorowanej wodzie i sauny
– zaleca się większe spożycie wody mineralnej co podnosi poziom uelastycznienia skóry

zwiń opis

Mikrodermabrazja- twraz+szyja+dekolt

150 zł

to w pełni bezpieczny, bezbolesny, nie wymagający rekonwalescencji rodzaj peelingu mechanicznego. Zabieg polega na mechanicznym usuwaniu warstwy rogowej naskórka aż do pożądanego poziomu. Precyzyjna regulacja poziomu podciśnienia pozwala na wykonanie zabiegu nawet na wrażliwej, płytko unaczynionej skórze, a wykonanie peelingu bez pomocy środków chemicznych czyni zabieg hypoalergicznym. Stanowi alternatywę dla peelingów chemicznych i zabiegów medycyny estetycznej, może być wykonywana u osób z przeciwwskazaniami do zabiegów z wykorzystaniem prądów i ultradźwięków.

Wskazania:
– wiotkość skóry
– łojotok
– blizny zanikowe i przerosłe
– rozszerzone pory
– rozstępy
– przebarwienia
– rogowacenie okołomieszkowe
– uszkodzenia posłoneczne skóry
– szorstki, zrogowaciały nabłonek
– odmłodzenie skóry
– przygotowanie skóry do zabiegów laserowych,mezoterapii, chirurgii plastycznej

Przeciwwskazania:
– zakażenia wirusowe, grzybicze,i bakteryjne skóry
– ropny trądzik
– trądzik różowaty
– przerwana ciągłość skóry
– nowotwory naskórka
– znamiona, naczyniaki
– skłonność do tworzenia się bliznowców
– terapia przeciwtrądzikowa retinoidami (6 m-cy przerwy po zakończeniu kuracji)

 Przygotowanie skóry do zabiegu:
– 5 dni przed planowanym zabiegiem nie należy samodzielnie wykonywać peelingów, depilacji chemicznej, woskiem i innych zabiegów w których istnieje możliwość podrażnienia skóry
– 7 dni przed planowanym zabiegiem nie należy opalać skóry
– mikrodermabrazja polecana jest jako doskonałe przygotowanie do zabiegów chirurgii plastycznej, dlatego najlepiej wykonać serię przed planowanym zabiegiem
– 1 miesiąc po zabiegu mikropigmentacji( makijaż permanentny) ust, brwi nie należy wykonywać zabiegu mikrodermabrazji

Pielęgnacja skóry po zabiegu:
-30 dni po zabiegu nie należy opalać skóry
– należy chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych, używać kremów z filtrami
– przez 72h unikać kąpieli w chlorowanej wodzie i sauny
– zaleca się większe spożycie wody mineralnej co podnosi poziom uelastycznienia skóry

zwiń opis

Mikrodermabrazja- plecy

200 zł

to w pełni bezpieczny, bezbolesny, nie wymagający rekonwalescencji rodzaj peelingu mechanicznego. Zabieg polega na mechanicznym usuwaniu warstwy rogowej naskórka aż do pożądanego poziomu. Precyzyjna regulacja poziomu podciśnienia pozwala na wykonanie zabiegu nawet na wrażliwej, płytko unaczynionej skórze, a wykonanie peelingu bez pomocy środków chemicznych czyni zabieg hypoalergicznym. Stanowi alternatywę dla peelingów chemicznych i zabiegów medycyny estetycznej, może być wykonywana u osób z przeciwwskazaniami do zabiegów z wykorzystaniem prądów i ultradźwięków.

Wskazania:
– wiotkość skóry
– łojotok
– blizny zanikowe i przerosłe
– rozszerzone pory
– rozstępy
– przebarwienia
– rogowacenie okołomieszkowe
– uszkodzenia posłoneczne skóry
– szorstki, zrogowaciały nabłonek
– odmłodzenie skóry
– przygotowanie skóry do zabiegów laserowych,mezoterapii, chirurgii plastycznej

Przeciwwskazania:
– zakażenia wirusowe, grzybicze,i bakteryjne skóry
– ropny trądzik
– trądzik różowaty
– przerwana ciągłość skóry
– nowotwory naskórka
– znamiona, naczyniaki
– skłonność do tworzenia się bliznowców
– terapia przeciwtrądzikowa retinoidami (6 m-cy przerwy po zakończeniu kuracji)

Przygotowanie skóry do zabiegu:
– 5 dni przed planowanym zabiegiem nie należy samodzielnie wykonywać peelingów, depilacji chemicznej, woskiem i innych zabiegów w których istnieje możliwość podrażnienia skóry
– 7 dni przed planowanym zabiegiem nie należy opalać skóry
– mikrodermabrazja polecana jest jako doskonałe przygotowanie do zabiegów chirurgii plastycznej, dlatego najlepiej wykonać serię przed planowanym zabiegiem
– 1 miesiąc po zabiegu mikropigmentacji( makijaż permanentny) ust, brwi nie należy wykonywać zabiegu mikrodermabrazji

Pielęgnacja skóry po zabiegu:
-30 dni po zabiegu nie należy opalać skóry
– należy chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych, używać kremów z filtrami
– przez 72h unikać kąpieli w chlorowanej wodzie i sauny
– zaleca się większe spożycie wody mineralnej co podnosi poziom uelastycznienia skóry

zwiń opis

Ampułka

od 20 zł

xx

zwiń opis

Algi

40 zł

xx

zwiń opis

PEELINGI CHEMICZNE

XYLOGIC-Mandel Peel 50% - twarz

180 zł

Nowa jakość nowoczesnej kosmetologii. Peeling powierzchowny przeznaczony do poprawy kondycji skóry i korygowania niedoskonałości. Preparat zawiera czysty kwas migdałowy w stężeniu 50% (brak alkoholu w roztworze)

Wskazania:
– fotostarzenie
– niejednolity koloryt skóry
– płytkie przebarwienia
– nierówności(rozszerzone pory, zmarszczki)
– trądzik pospolity
– skóra mieszana i przetłuszczająca się

zwiń opis

XYLOGIC- Mandel Activ- twarz

180 zł

Połączenie pilingu MANDEL PEEL 50% z ampułką Multiwitamina A-C-E 21%.

 Ma na celu intensywnie rewitalizować, stymulować i poprawiać stan skóry z widocznymi oznakami starzenia i niedoskonałościami (zmarszczki, płytkie przebarwienia, rozszerzone pory).

WIDOCZNY EFEKT:
- redukcja niedoskonałości i istniejących oznak starzenia
- skóra jest wygładzona, zyskuje jędrność, sprężystość oraz młodzieńczy koloryt

zwiń opis

XYLOGIC Mandel Glow- twarz

180 zł

Połączenie pilingu MANDEL PEEL 50%  z ampułką VITAMIN C 50%.

WSKAZANIA:
- fotostarzenie
- przebarwienia
- skóra szara, matowa, odwodniona
- profilaktyka przeciwsstarzeniowa
- ochrona przed działaniem wolnych rodników

WŁAŚCIWOŚCI:
WITAMINA C jest silnym antyoksydantem (chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania UV i wolnych rodników, zapobiega utlenianiu lipidów i białek obecnych w naszej skórze) oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Ponadto witamina C wykazuje działanie rozjaśniające (hamuje proces melanogenezy), dodaje skórze blasku, a także wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne. Kompleks cyklodekstryn dodatkowo nawilża skórę.WIDOCZNY EFEKT:
- poprawa kondycji skóry
- zwiększona gęstość, elastyczność oraz poziom nawilżenia

zwiń opis

XYLOGIC Mandel White- twarz

180 zł

Połączenie pilingu MANDEL PEEL 50% z ampułką ARBUTYNA 50% i KWAS KOJOWY 50%.
Substancje te wykazują działanie depigmentujące poprzez hamowanie aktywności i syntezy tyrozynazy, rozjaśniają istniejące przebarwienia i zapobiegają powstawaniu nowych.

WSKAZANIA:
-hiperpigmentacja


WIDOCZNY EFEKT:
-skóra zyskuje zdrowy, ujednolicony koloryt i naturalny blask

zwiń opis

XYLOGIC- Fast Peel- twarz

180 zł

Piling powierzchowny przeznaczony do poprawy kondycji skóry i korygowania niedoskonałości. Formuła pilingu opiera się na połączeniu kw.azelainowego, mlekowego.

WSKAZANIA:
-skóra naczyniowa
-trądzik pospolity
-niejednolity koloryt skóry, płytkie przebarwienia

SKŁAD:
- kwas azelainowy (15-20%)
- kwas mlekowy (2-5%)
- ekstrakt z ostropestu plamistego

zwiń opis