PROFHILO – jest to preparat na bazie kwasu hialuronowego. W jednej dawce jest go aż 64mg, w związku z tym wstrzyknięty powoduje uruchomienie kaskady naprawczej tkanek. Prowadzi do wzmożonej produkcji kolagenu typu I, II, IV i VII. Podawany jest w 10 wybranych punktów na twarzy  pacjenta, dzięki temu zostaje idealnie rozmieszczony pod skórą i stanowi dla niej swoiste rusztowanie. Skóra po zabiegach jest rozświetlona, zagęszczona, napięta i elastyczna. Redukcji ulegają drobne zmarszczki, spłycają się bruzdy nosowo- wargowe, wygładza się broda i poprawia owal twarzy. Preparat Profhilo z powodzeniem możemy zastosować w obrębie szyi, dekoltu, dłoni, ramion i kolan.
 
 
PROFHILO BODY
To nowa formuła doskonale znanego Pacjentom preparatu PROFHILO!!!
PROFHILO BODY jest biostymulatorem, hybrydowym kompleksem molekuł czystego kwasu hialuronowego o dwóch ciężarach cząsteczkowych- dużym(H-HA) oraz małym (L-HA)- zamieszczonych w proporcji 1:1 i ustabilizowanych termicznie bez dodatku BDDE oraz żadnych innych chemicznych czynników sieciujących !!!
Aż 96mg kwasu hialuronowego w jednej strzykawce prowadzi do odbudowy macierzy międzykomórkowej i przywrócenia skórze gęstości oraz elastyczności!!!
Zastosowanie kwasu hialuronowego o tak wysokim stężeniu i nowej generacji stabilizacji sprawia, że preparat wykazuje unikalne działanie wielopoziomowe, dając efekt liftingu i odbudowy tkanek.
 
 
 
 
NUCLEOFILL firmy Croma Pharma stanowi innowację w odmładzaniu i profilaktyce przeciwstarzeniowej.  Jest to preparat na bazie naturalnych polinukleotydów służący do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry. 
Wykazuje on trzy mechanizmy działania: 
– lifting – zagęszczenie i podniesienie skóry dzięki  stymulacji procesu wytworzenia kolagenu typu I i elastyny
– działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników, które powstają na skutek różnych czynników – m.in. nieodpowiednia dieta, smog, intensywne opalanie czy długotrwały stres
– nawilżenie – polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu staje się nawilżona, jędrna i elastyczna.
To potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.
NUCLEOFILL jest produktem bezpiecznym i naturalnym, będącym odpowiedzią na potrzeby pacjentów, którym zależy na poprawie kondycji skóry, wyrównaniu jej kolorytu, spłyceniu drobnych zmarszczek i przywróceniu elastyczności. Wygładzona, zrewitalizowana i promienna skóra daje efekt wyraźnego odmłodzenia, przy równoczesnym zachowaniu własnych rysów twarzy. 
 
 
Okolice oczu to niezwykle delikatny obszar skóry naszej twarzy. Ciągle narażona na wpływ środowiska i naturalne ruchy minimczne twarzy, okolica oczu ma tendencję do szybszego starzenia się w porównaniu z innymi obszarami skóry.
NUCLEOFILL SOFT PLUS EYES to biostymulator do leczenia okolicy oka, o wielokierunkowym mechanizmie działania. Nowy produkt Nucleofill Soft Plus naturalnego pochodzenia to wysoko oczyszczone polinukleotydy zdolne do aktywacji procesów bioregeneracji skóry zarówno na poziomie głębokim (tkanka tłuszczowa i kostna), jak i na poziomie skóry właściwej (stymulacja fibroblastów).
Silny efekt liftingujący (uniesienie tkanek, poprawę gęstości skóry) otrzymujemy dzięki działaniu na poziomie komórkowym na receptory CD 39 co prowadzi do produkcji kolagenu typu I, elastyny oraz HA a dzięki działaniu na receptory CD 40 stymulujemy dojrzewanie fibroblastów w miofibroblasty  (kom.posiadające cechy kom. mięśniowych, mających właściwości kurczliwe-efekt siłowni).
 
Wskazania:
– redukcja zmarszczek wokół oczu
– poprawa struktury naskórka i zagęszczenie skóry właściwej
– biorestrukturyzacja tkanek głębokich
– zastosowanie przed zabiegowe (blepharoplastyka, lifting, laser) mające na celu poprawę jakości skóry
 
NEAUVIA HYDRO DELUXE- to innowacyjny produkt z linii NEAUVIA ORGANIC , stosowany do biorewitalizacji skóry, twarzy, ciała. Luksusowa terapia nawilżająca Hydro Deluxe gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry. NEAUVIA HYDRO Deluxe zawdzięcza swoją skuteczność najwyższej na rynku zawartości wyjątkowo czystego kwasu hialuronowego-18mg/ml, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Naturalne pochodzenie preparatu gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu. Natomiast zastosowanie tak wysokiego stężenia pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów, widocznych  już po pierwszym zabiegu mezoterapii.
Dodatkowo preparat zawiera 0,01% hydroksyapatytu wapnia, co znacząco zwiększa jego długoterminową skuteczność. Preparat pobudza tkanki do produkcji kolagenu, przez co dochodzi do stymulacji jego wytwarzania , a w efekcie poprawy nawilżenia, jedności i elastyczności. Unikatowa kompozycja najczystszej firmy kwasu hialuronowego z aminokwasami oraz domieszką hydroksyapatytu wapnia gwarantuje przywrócenie witalności Twojej skórze, utrzymujące się przez wiele tygodni!
 
EFEKTY ZABIEGU:
– doskonałe nawilżenie i odżywienie skóry
– przywrócenie skórze blasku
– odbudowa skóry 
– ujędrnienie
– poprawa gęstości
– regeneracja i rewitalizacja skóry
– korekcja zmarszczek powierzchownych, w tym redukcja kurzych łapek
– widoczna poprawa jakości skóry
– odmłodzenie skóry dłoni
– poprawa nawilżenia ust