dłonie i stopy

ZABIEG PARAFINOWY

40 zł

Zabieg parafinowy jest znakomitym uzupełnieniem manicure biologicznego. Doskonały dla osób, których dłonie są narażone na działanie detergentów i czynników zewnętrznych. Zabieg ten może być stosowany w serii lub jako jednorazowy zabieg szybko regenerujący dłonie "przed wielkim wyjściem". Poprzez zastosowanie rękawiczek ciepła parafina ułatwia wnikanie aktywnych składników emulsji w głąb skóry, dzięki czemu skóra dłoni jest delikatna i aksamitna.

zwiń opis

SPA MANICURE-TERMASOFT

100 zł


TERAMASOFT jest samorozgrzewającą się maską na dłonie, która zapewnia intensywne działanie pielęgnacyjne z długotrwałym efektem tylko i wyłącznie za pomocą naturalnych składników takich jak wosk pszczeli, masło shea i serum sojowe. 

Wyjątkowy, luksusowy manicure, prawdziwe doznanie SPA podczas pielęgnacji dłoni i paznokci.

zwiń opis

SPA MANICURE, czyli... ROZPIESZCZANIE

80 zł

Podarujmy sobie czas cudownego, błogiego relaksu. Zabieg pielęgnacyjny dłoni i paznokci połączony z kąpielą parafinową i odżywczą maską, poradzi sobie nawet z szorstką i bardzo przesuszoną skórą.

Wyjątkowy, luksusowy manicure, prawdziwe doznanie SPA podczas pielęgnacji paznokci
i dłoni.

zwiń opis

STRIPLAC- dłonie

70 zł

Pierwszy na świecie lakier peel-off, utwardzany w lampie UV

zwiń opis

Manicure klasyczny

40 zł

Manicure z malowaniem

45 zł

Manicure french

55 zł

STRIPLAC- stopy

100 zł

Pierwszy na świecie lakier peel-off, utwardzany w lampie UV.

zwiń opis

Pedicure klasyczny

70 zł

Pedicure z malowaniem

80 zł

Pedicure french

90 zł

SPA PEDICURE - pedicure + peeling + maska

100 zł

Nowoczesny, bardzo przyjemny pedicure połączony z luksusową pielęgnacją stop. Zabieg wykonany profesjonalną frezarką, peeling i odżywcza maska, pozostawiają stopy gładkie, wypielęgnowane i zdrowe.

zwiń opis

SPA PEDICURE-TERMASOFT

140 zł

TERAMASOFT jest samorozgrzewającą się maską na stopy, która zapewnia intensywne działanie pielęgnacyjne z długotrwałym efektem tylko i wyłącznie za pomocą naturalnych składników takich jak wosk pszczeli, masło shea i serum sojowe. Nowoczesny, bardzo przyjemny pedicure połączony z luksusową pielęgnacją stóp. Zabieg wykonany profesjonalną frezarką, peeling i odżywcza maska, pozostawiają stopy gładkie, wypielęgnowane i zdrowe.

zwiń opis