MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne do skóry właściwej obszarów poddanych zabiegowi. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. 
Zabieg mezoterapii z zastosowaniem odpowiedniego koktajlu składników można stosować na twarz, szyję, dekolt, grzbiety dłoni, oraz ciało w celu poprawy napięcia skóry lub niwelowania cellulitu.
Mezoterapia ma zastosowanie w terapii WYPADANIA WŁOSÓW celem poprawy ich kondycji i stymulacji wzrostu. 
Piękne włosy to efekt zadbanej, zdrowej i odżywionej skóry głowy. Jeśli chcesz mieć je długie, mocne i błyszczące, to zacznij pielęgnację od skóry głowy. Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów na wypadające włosy. Zabieg ten może być stosowany zarówno w celu powstrzymania aktywnej utraty włosów, jak i w postępowaniu profilaktycznym. 
Mezoterapia skóry owłosionej głowy cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ gwarantuje szybkie i widoczne efekty rewitalizacyjne, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.
 
MEZOTERAPIA IGŁOWA (RRS, FILORGA, NEAUVIA, REVITACARE, DERMAHEAL):
TWARZ – od 400zł
SZYJA – od 350zł
DEKOLT – od 350zł
DŁONIE – od 400zł
OCZY – od 300zł
GŁOWA- od 400zł
 
DR.CYJ HAIR FILLER- to innowacyjny produkt- pierwszy na świecie preparat peptydowy wykorzystywany w terapii problemów z włosami, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania. Dr.Cyj HAIR FILLER zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe. Zróżnicowanie zawartych peptydów składa się na kompleksowe działanie: w preparacie znajdują się składniki  stymulujące komórki do życia i „namnażania się”, a także peptydy hamujące niekorzystny wpływ środowiska na kondycję skóry głowy i te przyczyniające się do zahamowania procesu wypadania włosów czy utraty koloru. Przełomowe w leczeniu problemów skóry głowy, problemów z włosami, powolne uwalnianie substancji aktywnych, pozwala na stopniowe i długotrwałe wnikanie składników leczniczych i permanentne pobudzanie komórek do regeneracji nawet przez 2 tygodnie po zabiegu. 
 
WSKAZNIA:
– pacjenci z alopecją(łysieniem)- hamowanie wypadania włosów
– osoby z cienkimi, przerzedzonymi włosami
– po przeszczepie włosów w celu ich wzmocnienia 
– przyspieszenie wzrostu wlosa
NEAUVIA HYDRO DELUXE- to innowacyjny produkt z linii NEAUVIA ORGANIC , stosowany do biorewitalizacji skóry, twarzy, ciała. Luksusowa terapia nawilżająca Hydro Deluxe gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry. NEAUVIA HYDRO Deluxe zawdzięcza swoją skuteczność najwyższej na rynku zawartości wyjątkowo czystego kwasu hialuronowego-18mg/ml, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Naturalne pochodzenie preparatu gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu. Natomiast zastosowanie tak wysokiego stężenia pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów, widocznych  już po pierwszym zabiegu mezoterapii.
Dodatkowo preparat zawiera 0,01% hydroksyapatytu wapnia, co znacząco zwiększa jego długoterminową skuteczność. Preparat pobudza tkanki do produkcji kolagenu, przez co dochodzi do stymulacji jego wytwarzania , a w efekcie poprawy nawilżenia, jedności i elastyczności. Unikatowa kompozycja najczystszej firmy kwasu hialuronowego z aminokwasami oraz domieszką hydroksyapatytu wapnia gwarantuje przywrócenie witalności Twojej skórze, utrzymujące się przez wiele tygodni!
 
EFEKTY ZABIEGU:
– doskonałe nawilżenie i odżywienie skóry
– przywrócenie skórze blasku
– odbudowa skóry 
– ujędrnienie
– poprawa gęstości
– regeneracja i rewitalizacja skóry
– korekcja zmarszczek powierzchownych, w tym redukcja kurzych łapek
– widoczna poprawa jakości skóry
– odmłodzenie skóry dłoni
– poprawa nawilżenia ust

STYMULATORY TKANKOWE

Stymulatory tkankowe to preparaty stosowane w medycynie estetycznej do iniekcji. Coraz częściej  wykorzystuje się ich  ogromny potencjał. Pacjentom nie zależy tylko i wyłącznie na wypełnieniu i modelowaniu, ale również na głębokiej stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.
Stymulatory tkankowe działają przeciwstarzeniowo, ujędrniajaco, poprawiają gęstość skóry. Wyróżniamy różne preparaty biostymulujące skórę, każdy z nich jest inny. Różnią się mechanizmem działania, zawartymi substancjami czynnymi, techniką iniekcji: ilością wymaganych zabiegów, obszarem podania oraz długością utrzymywania się rezultatów zabiegów.
 
 
PROFHILO- jest to preparat na bazie kwasu hialuronowego. W jednej dawce jest go aż 64mg, w związku z tym wstrzyknięty powoduje uruchomienie kaskady naprawczej tkanek. Prowadzi do wzmożonej produkcji kolagenu typu I, II, IV i VII. Podawany jest w 10 wybranych punktów na twarzy  pacjenta, dzięki temu zostaje idealnie rozmieszczony pod skórą i stanowi dla niej swoiste rusztowanie. Skóra po zabiegach jest rozświetlona, zagęszczona, napięta i elastyczna. Redukcji ulegają drobne zmarszczki, spłycają się bruzdy nosowo- wargowe, wygładza się broda i poprawia owal twarzy. Preparat Profhilo z powodzeniem możemy zastosować w obrębie szyi, dekoltu, dłoni, ramion i kolan.
 
To nowa formuła doskonale znanego Pacjentom preparatu PROFHILO!!!
 
PROFHILO BODY jest biostymulatorem, hybrydowym kompleksem molekuł czystego kwasu hialuronowego o dwóch ciężarach cząsteczkowych- dużym(H-HA) oraz małym (L-HA)- zamieszczonych w proporcji 1:1 i ustabilizowanych termicznie bez dodatku BDDE oraz żadnych innych chemicznych czynników sieciujących !!!
 
Aż 96mg kwasu hialuronowego w jednej strzykawce prowadzi do odbudowy macierzy międzykomórkowej i przywrócenia skórze gęstości oraz elastyczności!!!

Zastosowanie kwasu hialuronowego o tak wysokim stężeniu i nowej generacji stabilizacji sprawia, że preparat wykazuje unikalne działanie wielopoziomowe, dając efekt liftingu i odbudowy tkanek.

NUCLEOFILL firmy Croma Pharma stanowi innowację w odmładzaniu i profilaktyce przeciwstarzeniowej.  Jest to preparat na bazie naturalnych polinukleotydów służący do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry. 
Wykazuje on trzy mechanizmy działania: 
– lifting – zagęszczenie i podniesienie skóry dzięki  stymulacji procesu wytworzenia kolagenu typu I i elastyny
– działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników, które powstają na skutek różnych czynników – m.in. nieodpowiednia dieta, smog, intensywne opalanie czy długotrwały stres
– nawilżenie – polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu staje się nawilżona, jędrna i elastyczna.
To potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.
NUCLEOFILL jest produktem bezpiecznym i naturalnym, będącym odpowiedzią na potrzeby pacjentów, którym zależy na poprawie kondycji skóry, wyrównaniu jej kolorytu, spłyceniu drobnych zmarszczek i przywróceniu elastyczności. Wygładzona, zrewitalizowana i promienna skóra daje efekt wyraźnego odmłodzenia, przy równoczesnym zachowaniu własnych rysów twarzy. 
 
Okolice oczu to niezwykle delikatny obszar skóry naszej twarzy. Ciągle narażona na wpływ środowiska i naturalne ruchy minimczne twarzy, okolica oczu ma tendencję do szybszego starzenia się w porównaniu z innymi obszarami skóry.
NUCLEOFILL SOFT PLUS EYES to biostymulator do leczenia okolicy oka, o wielokierunkowym mechanizmie działania. Nowy produkt Nucleofill Soft Plus naturalnego pochodzenia to wysoko oczyszczone polinukleotydy zdolne do aktywacji procesów bioregeneracji skóry zarówno na poziomie głębokim (tkanka tłuszczowa i kostna), jak i na poziomie skóry właściwej (stymulacja fibroblastów).
Silny efekt liftingujący (uniesienie tkanek, poprawę gęstości skóry) otrzymujemy dzięki działaniu na poziomie komórkowym na receptory CD 39 co prowadzi do produkcji kolagenu typu I, elastyny oraz HA a dzięki działaniu na receptory CD 40 stymulujemy dojrzewanie fibroblastów w miofibroblasty  (kom.posiadające cechy kom. mięśniowych, mających właściwości kurczliwe-efekt siłowni).
 
Wskazania:
– redukcja zmarszczek wokół oczu
– poprawa struktury naskórka i zagęszczenie skóry właściwej
– biorestrukturyzacja tkanek głębokich
– zastosowanie przed zabiegowe (blepharoplastyka, lifting, laser) mające na celu poprawę jakości skóry
 
 
LUMI EYES- najmocniejsza mezoterapia pod oczy, która usuwa cienie pod oczami, nawilża i zwalcza drobne zmarszczki.
Jest to najnowszy stymulator tkankowy na bazie żelu polinukleotydowego przeznaczony do zabiegów estetycznych okolic oczu i doliny łez. Preparat daje subtelny efekt wypełnienia bez ryzyka obrzęku limfatycznego. 
LUMI EYES- to wysokiej jakości produkt, który naprawia uszkodzenia skóry właściwej za pomocą polinukleotydów o silnym działaniu regenerującym tkanki. Efektem zabiegu jest silne nawilżenie i odmłodzenie tkanki, zniesienie objawów zmęczenia i zasinienia skóry. 
 
Wskazania:
– naprawa i rewitalizacja skóry okolic oczu
– zwiotczenie i liczne zmarszczki
– zmęczenie i zasinienie powiek
– nawilżenie
– rozświetlenie oraz wyrównanie kolorytu skóry
 
 
EJAL 40 to włoski preparat z nieusieciowanym kwasem hialuronowym rekomendowany do skóry wiotkiej , odwodnionej, przesuszonej, narażonej na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji, skóry z rozstępami, przebarwieniami. To najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej (MMW) 1200-1800 kDa i stężeniu aż 40mg/2ml, odbudowana zostaje podstawowa struktura macierzy pozakomórkowej ECM, przygotowane zostaje środowisko dla nowo powstających elementów budulcowych skóry oraz zwiększa się naturalna zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu. Preparat zawiera czysty nieusieciowany kwas hialuronowy bez żadnych dodatków i chemicznych wzmacniaczy, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny.
 
Wskazania:
– wygładzenie zmarszczek
– ogólna poprawa kondycji skóry
– poprawa elastyczności i napięcia
– poprawa owalu twarzy
– rewitalizacja
– dla cery wiotkiej, odwodnionej, przesuszonej, narażonej na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji, skóry z rozstępami, przebarwieniami
 
 
LINERASE – jedyny dostępny na rynku atelokolagen nowej generacji. To przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask. 
Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jaki nowego wypełnienia tkanki. 
Atelokolagen Linerase stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. 
Kolagen zawarty w preparacie Linerase to oczywiście inny typ kolagenu , niż ten zawarty w kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Atelokolagen typu I , zawarty w preparacie Linerase jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne, jest biodegradowalny (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze. 
Linerase jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem, zarejestrowanym jako wyrób medyczny III klasy. Tworzy nową grupę bioaktywnych materiałów które stanowić będą przełom w dziedzinie dermatologii estetycznej i anti- aging.
 
Wskazania:
– widocznie oznaki starzenia się skóry: zmarszczki, zaburzony owal twarzy
–  widoczne blizny
– zmęczona, odwodniona skóra, której potrzebna jest regeneracja
– skóra która straciła jędrność i elastyczność
– profilaktycznie można wykonywać zabieg po 25 r.ż., zwłaszcza jeżeli skóra wykazuje tendencję do przesuszenia i przedwczesnego starzenia
 
 SUNEKOS- to jedyny produkt na rynku, który w swoim opatentowanym składzie łączy zalety kwasu hialuronowego z wyselekcjonowanymi pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasami  stymulującymi fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Cały ten proces, który możliwy jest  tylko dzięki temu połączeniu nazywamy biogenezą skóry. 
Wyróżniamy dwie linie produktów: 
– SUNEKOS  200- dla młodszy pacjentek z mało widocznymi oznakami starzenia
– SUNEKOS 1200- dla starszych  pacjentek z głębokimi  zmarszczkami i dla uszkodzonej skóry
Preparat SUNEKOS bardzo silnie działa na okolice oczu, rozjaśnia je i niweluje cienie. Efekty po zabiegu widoczne są po ok.10-14 dniach.
 
Wskazania:
– zagęszczenie i ujędrnienie skóry
– poprawia elastyczność skóry
– redukcja oraz wygładzenie zmarszczek i linii mimicznych
– głębokie odwodnienie skóry
– poprawa wyglądu blizn( w tym potrądzikowych) oraz rozstępów
– poprawa kolorytu skóry
– redukcja doliny łez i cieni pod oczami
– wypełnienie ubytków w skórze
 
ELECTRI to kolejny produkt renomowanej, szwajcarskiej firmy Instytut Hyalual. Jest jednym z najskuteczniejszych, najnowocześniejszych i prawie bezbolesnych zabiegów regenerujach skórę, którego efekt widoczny jest natychmiast. Preparat został stworzony do intensywnej rewitalizacji skóry. ELECTRI to szybkie przywrócenie naturalnego koloru, elastyczności, jędrności i blasku skóry pacjentom w każdym wieku. Idealnie nadaje się w profilaktyce przedwczesnego starzenia się skóry. Jego niewątpliwą zaletą jest krótki czas rehabilitacji oraz uzyskanie ekspresowego efektu nawilżenia i rozjaśnienia już po pojedynczym zabiegu. ELECTRI ma na celu zrewitalizować skórę po kąpielach słonecznych lub zmniejszyć suchość skóry po zimie. Jest idealny dla osób mających tzw. skórę palacza oraz dla tych, którzy chcą zlikwidować drobne zmarszczki, cienie pod oczami lub przebarwienia. 
ELECTRI jest produktem medycznym, produkowanym w oparciu o międzynarodowe standardy jakości-CE0373. Jest to produkt wysoce biokompatybilny i hipoalergiczny. 
 
Wskazania:
– zabieg ma na celu rozwiązanie problemu „syndromu zmęczonej skóry”
– rekompensuje niedobór nawilżenia
– przywraca równowagę energetyczną skóry
– przywraca naturalną barierę fizjologiczną, która chroni skórę przed negatywnymi skutkami środowiska i atakiem wolnych rodników
– spowalnia proces starzenia się skóry
– przyspiesza regenerację skóry po agresywnych zabiegach kosmetycznych
 
EVOK 50 to najnowszy stymulator tkankowy do zastosowania w okolicach twarzy, szyi i dekoltu czy dłoni. Materiał medyczny klasy III z certyfikatem do iniekcji.  Skutecznie niweluje objawy starzenia się skóry: zmęczenie, odwodnienie, brak elastyczności, drobne zmarszczki. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego aż 50mg w jednej strzykawce przywraca skórze jędrność oraz elastyczność. Dodatkowym atutem są zawarte w preparacie aminokwasy 195mg/ml. Tak bogaty koktajl biostymuluje skórę do regeneracji, daje natychmiastowe uczucie nawilżenia oraz poprawy kolorytu skóry.
 
Wskazania:
– skóra odwodniona, przesuszona, wiotka
– utrata elastyczności, sprężystości
– zmarszczki 
– biostymulacja regeneracji skóry twarzy i szyi
– przywrócenie konturu twarzy
– tworzenie nowych włókien kolagenu i elastyny
Dzisiaj wkraczasz w nową erę – ERĘ REGENERACJI SKÓRY Sisthaemic Dermal Regeneration.
NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE I DŁUGOTRWAŁE REZULTATY !
SISTHAEMA HEVO T to hydrożel do iniekcji doskórnych o przełomowym i opatentowanym składzie zawierającym połączenie kwasu hialuronowego i trehalozy o udowodnionym dłuższym czasie utrzymywania się w tkankach w porównaniu z innymi preparatami zawierającymi liniowy kwas hialuronowy.
 
 SISTHAEMA HEVO T daje efekt natychmiastowego odmłodzenia i bioregeneracji, który nie tylko utrzymuje się przez tygodnie po zabiegu, ale z czasem staje się silniejszy.
To preparat szwajcarskiej firmy Professional Derma, powstały w wyniku wieloletnich badań biotechnologicznych.
 
JALUPRO SUPER HYDRO ma silne działanie liftingujące i przywracające naturalny owal twarzy.
Składniki aktywne wzmacniają więzadła twarzy, poprawiają owal i napięcie oraz stymulują macierz pozakomórkową.
 
JALUPRO SUPER HYDRO polecany jest dla osób:
– z utratą naturalnego owalu twarzy
– z wiotką, pozbawioną napięcia skórą
– z wyraźnymi odznakami starzenia i utratą jędrności skóry
– zapobiegawczo celem prewencji utraty owalu twarzy

BOTOX

Iniekcje BOTOXU to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg przeciwzmarszczkowy.
Zabieg polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywołane przez kurczenie się mięśni.
Każdego dnia podczas mimiki następuje skurcz mięśni naszej twarzy. W wyniku tego powstają fałdy skórne powodujące zmarszczki, które z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne.
Z pomocą w likwidowaniu zmarszczek przychodzi TOKSYNA BOTULINOWA, która skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i przywraca twarzy „świeży” wygląd.
TOKSYNA BOTULINOWA to neurotoksyna, która blokuje sygnały pomiędzy nerwami a mięśniami, prowadząc do ich osłabienia i wygładzenia zmarszczki.
TOKSYNA BOTULINOWA przynosi szybką poprawę. Efekt wygładzenia widać po kilku dniach, a jednocześnie zapewnia długotrwałą profilaktykę anti aging !!
 
 To jeden z najczęściej wykonywanych niechirurgicznych zabiegów estetycznych !!!
 
Zmarszczki podłużne na czole – od 550zł
Zmarszczki poprzeczne na czole (lwia zmarszczka) – od 550zł
Zmarszczki wokół oczu (kurze łapki) – od 550zł
Zmarszczki palacza – 500zł
Redukcja „brody czarownicy” – 500zł
Podniesienie powiek – 500zł
Podniesienie kącików ust – 500zł
Zmarszczki na szyi – od 700zł
Gummy smile (uśmiech dziąsłowy) – 500zł
Nos króliczy „bunny lines” – 350zł
 
NADPOTLIWOŚĆ:
Pachy – 1800-2000zł
Dłonie – 1800-2000zł
Stopy – od 2000zł
 
MEZO BOTOX:
Okolica oczu – 500zł
Twarz – 800zł
Szyja – 700zł
Twarz+szyja+dekolt – 1800zł